Kontakt

Fitness Muscle Shop
Horní 30
Brno
639 00

IČO: 29293391

tel: +420 777 844 352
email: info(et)fitnessmuscle.eu

Reklama

Proteinové nápoje – které jsou ty nejlepší?

Už jste si pořídili nějaké proteinové nápoje k vašemu pravidelnému tréninku? Jestli ještě ne, tak máme pro vás radu, k čemu vám budou dobré. Chcete zredukovat svoji váhu? Chcete nabrat svalovou hmotu? Nebo si pěkně vyrýsovat postavu? Tak jsou tu pro vás proteinové nápoje.

Musíte mít na paměti, že proteinové nápoje neslouží jako náhrada kvalitní stravy. Na trhu je celé řada proteinových nápojů, ale který se hodí přímo vám pro váš trénink? Zeptejte se odborníků – svého trenéra nebo specialisty v prodejně. Proteinové nápoje se liší podle obsahu proteinů v celém produktu. Takže tedy 75% protein je složen ze 75 % proteinů ve 100g produktu. Proteinové nápoje s nižším obsahem proteinů (kolem 50 %) jsou podobné gainerům, sacharidovým nápojům s určitým podílem proteinů. Jsou vhodné k doplnění energie při tréninku. Jestli chcete zredukovat svou váhu a přitom nabrat svalovou hmotu a vyrýsovat postavu, uvažujte o proteinových nápojích s obsahem 75 % a více. Tyto nápoje jsou vhodné jako svačina po tréninku nebo poslední jídlo dne.

Jestli se tedy rozhodnete pro koupi a užívání proteinových nápojů, nesmíte opomenout upravit celkovou skladbu vaší stravy. Musí mít vyvážené složení sacharidů, proteinů, vhodných tuků, a také dostatečný příjem minerálů a vitamínů. Pokud chcete shodit pár kilo a naopak přibrat svalovou hmotu, musíte myslet na to, že budete muset tvrdě trénovat, správně jíst, dostatečně i odpočívat a kupovat si vhodné sportovní výživové doplňky.V této kategorii je 10 produktů.