GOT7 Protein Chocolate Almond

Elérhetőség: Nincs raktáron
referencia:31566

Milujete mandle a čokoládu? Pak se můžete těšit na Protein Chcolate Almond - mandle v pravé čokoládě, ve které je navíc ještě protein. Totální slast má nové "jméno".

Můžete si vybrat z bílé a mléčné čokolády.

A termék nem kapható.

GOT7 Protein Chocolate Almond - Mandle v čokoládě

Protein | Mandle | Čokoláda

Mandle v pravé čokoládě s proteinem. Návrat ke zdravému mlsání. Got7 Nutrition se soustřeďuje jen na samé pěti hvězdičkové výrobky. Snacky jsou ochucené tak, že ztěží uvěříte, že se jedná o zdravé verze "obchoďákových" výrobků.

Protein Chocolate Almond si můžete vychutnávat kdekoliv. Nikde se vám neroztopí, protože jsou v pevním obale. Kdo miluje bílou čokoládu, taky si přijde na své, neboť je možné si vybrat z varianty s mléčnou čokoládou a s bílou čokoládou.
Je asi zbytečné vás navádět, kdy a kde je dobré si tuto dobrotu otevřít. Důvodů se vždy najde dost... a dobrých svačinek nikdy není dost. Tak proč si nezpestřit život

PEČENÉ MANDLE , ZABALENÉ V ČOKOLÁDĚ?

MILUJEME TY KOMBINACE , CHUTÍ A ZDRAVÍ

Chuť | Kalorie | Sladidlo

  • Ve 2 variacích: Mléčná a bílá čokoláda

  • Kvalitní mandle

  • Obohaceno o dávku bílkovin


 

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Ezt a terméket még nem értékelték.

Položit dotaz k produktu

Az ügyfelek szintén vásárolnak