Velkoobchod

FITNESS MUSCLE SHOP - výhradní zastoupení a distributor značek již od roku 1997

Aktuálně zastupované a distribuované značky:

Allmax Nutrition, Yamamoto, Superior14, Sinister Labs, Fast Nutrition, Got7 Nutrition, Body & Fit, BlackFriars Bakery, Aesthetix Era, Physiq Apparel, Amino Fresh, Protein Way.

 • Co to znamená? Vlastníme exkluzivní práva na zastupování výrobců na Českém, Slovenském a často i na dalších trzích v Evropě. Nabízíme proto ZARUČENOU KVALITU výrobků, schválených pro prodej v ČR, profesionalitu přístupu, skladovou dostupnost 98% nabízeného sortimentu, servis prodeje, podporu a seriozní jednání. 

 • Jsme si vědomi pokoutných prodavačů sportovní výživy z auta nebo pochybných internetových prodejců. My naproti tomu podporujeme ČISTÝ A LEGÁLNÍ prodej. Podporujeme další české dovozce, i spolupracující firmy. Zcela se distancujeme od polských, holanských a maďarských dodavatelů i jejich zboží, dále od zboží pochybného původu.

  Za dobu naší existence (od r.1997) jsme si vydobili stabilní a silnou pozici na Evropském trhu. Hledáte-li zejména SERIOZNÍHO partnera, KVALITNÍ výrobky, PROFESIONÁLNÍ přístup a podporu prodeje neváhejte nás kontaktovat.

 • Chcete se lišit od konkurence? Chcete mít za zády poctivého českého a kvalitního dodavatele, který je zároveň dovozce a nejednat již s tisícem překupníků a rádoby obchodníků? Práve pro Vás jsme tu. 

 • Kontaktujte nás: velkoobchod@fitnessmuscle.eu

NABÍDKA PRO SPORTOVCE

Jsi-li aktivní sportovec zavedený v nějakém sportovním klubu a chceš-li pro sebe nějaké výhody, napiš nám, a my ti nabídneme výhodné slevy na náš sortiment.

NABÍDKA PRO VELKÉ OBJEDNATELE

 • odběratelské slevy? Ano. Pokud máte Žinvostenský list automaticky dostáváte jeden z našich velkoobchodních ceníků. 
 • chcete pravidelně odebírat doplňky z Fitness Muscle Shopu nabídneme Vám exkluzivní podmínky. Zákaznické slevy podle výše celkových objednávek jsou součástí našeho eshopu. Stačí se registrovat a pak už jen načítat sumy. Navíc, my vaše výsledky nákupů  nemažeme každý rok, u nás čím déle a více nakupujete, tím lepší máte ceny. Věrní zákazníci u nás nakupují za hubičku...
 • Chcete nakoupit jednorázově, ale za více jak 10.000 CZK, pak nám napište a my Vám nachystáme speciální cenu.
 • Zajímá Vás jiný benefitní program, napište nám, a my Vám vyjdeme vstříc.
 • Kontaktujte nás: mail: info@fitnessmuscle.eu